Świetlica Parafialna

Wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży 26-31.lipiec 2010r. do miejscowości Burzyn (woj.podlaskie)

Świetlica parafialna została otwarta 6 lutego 2006 r. i skupia dzieci, młodzież i nawet dorosłych z terenu parafii. Do moderatorów świetlicy należą m. in.: Emilia Drągowska,Daniel Kowalski, Celina i Zenon Dłuscy,  Bożena Bujnowska, Katarzyna Kadłubowska oraz Eugeniusz Niedźwiecki. Ich pracę wspierają darczyńcy.

W ramach działalności świetlicy organizowane są liczne przedsięwzięcia: występy teatralne, rozgrywki sportowe, kuligi, festyny parafialne, nauka gry na instrumentach muzycznych, wycieczki, zajęcia plastyczne i komputerowe.

Świetlica jest objęta przez Starostwo Powiatowe w Ełku pilotażowym programem „Okno na świat”.

Poprawiony (wtorek, 30 sierpnia 2016 13:14)